УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

ПР, СПУ і КПУ після виборів знову будуть у більшості

ПР, СПУ і КПУ після виборів знову будуть у більшості

Якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі, до парламенту потрапили б такі політичні сили: більшість утворила б Партія регіонів (37%) разом з КПУ (4%) і СПУ (3%), які в цілому набирають 44%. Меншість утворилася б за участі БЮТ (21%), блоку «Народна самооборона» (4%) та «Нашої України» (9%).

Видео дня

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Центром соціальних та політичних досліджень «Соціс».

Згідно дослідження, Указ Президента про розпуск Ради підтримують лише 36%, в той час, як проти нього виступають 55% опитаних. 45% респондентів переконані, що якщо цей Указ буде визнаний неконституційним, Президент повинен бути позбавлений своєї посади. 40% не бажають Президенту такої долі.

Майже половина опитаних(47%) підтримують ініціативу ВР щодо проведення одночасних парламентських та президентських виборів. 39% виступають проти цього.

Абсолютна більшість респондентів (76%) готові прийняти участь у виборах — президентських чи парламентських. Лише 20% проігнорують вибори.

Що ж до самих президентських виборів, то якби вони відбулися найближчої неділі, на них переміг би Віктор Янукович (34%). Причому, його найближчі конкуренти — Тимошенко та Ющенко — навіть разом не наздоганяють прем’єр-міністра. У них відповідно 18% і 13%.

Центр соціальних та політичних досліджень «Соціс» представив результати соціологічного дослідження «Політична оцінка громадян України — квітень 2007 року». Було опитано 1200 респондентів в 19 областях. Опитування проводилося з 20 по 27 квітня.