УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Бокий підозрює Ющенка в державному перевороті

Бокий підозрює Ющенка в державному перевороті

Звільнення суддів Конституційного Суду Валерія Пшеничного та Сюзанни Станік, фактично свідчить, що Президент України Віктор Ющенко «пішов на повномасштабний державний переворот».

Видео дня

Як передає УНІАН, про це на засіданні парламенту заявив лідер фракції СПУ Іван Бокий. Він підкреслив, що «боягузи завжди віроломно ідуть напролом, і не важливо, хто на це його підштовхує – свої балоги та тимошенки з блазнюючими луценками чи ті двадцять цеерушників, котрі, подейкують, прибули керувати переворотом, - відповідальність за все несе В.Ющенко».

І.Бокий підкреслив, що Президент України В.Ющенко «не зможе ухилитися від відповідальності» за дії щодо порушення Конституції та законів України.

Він наголосив, що В.Ющенко був у свій час «провідником монетарної політики». За його словами, ще має бути визначено, чи це була помилка В.Ющенка чи свідомі дії. «Він завжди ішов проти прогресивних сил», - заявив І.Бокий.

За його словами, у найвідповідальніший момент під час акції «Україна без Кучми» В.Ющенко назвав активістів «фашистами». «Ми, соціалісти, каємось перед народом України за те, що свого часу підтримували В.Ющенка на виборах Президента. Він зрадив нас, але при цьому він зрадив і вас», - наголосив І.Бокий з трибуни парламенту, звертаючись до виборців.

Бокий назвал Тимошенко Христопродавцей

Читайте також деякі перли наших депутатів у підбірці.