Вінський задоволений, що коаліція нарешті пішла назустріч

Вінський задоволений, що коаліція нарешті пішла назустріч

Йосип Вінський відзначив, що 12 травня коаліція нарешті почала конструктивний діалог щодо дострокових виборів. «Дорожня карта коаліції - це їх перша конструктивна позиція, тобто, стає зрозуміло, чого конкретно хоче Партія регіонів, яку дату", - цитує Вінського РБК-Україна. За словами нардепа п’ятого скликання, який представляє БЮТ в робочій групі з підготовки до проведення дострокових парламентських, "всі ми вже зрозуміли, що потрібно рахувати від дати виборів. Тому що, якщо одна дата, то, можливо робити одні речі, а якщо інша - то інші. Я задоволений, якщо це є в нашій роботі".

Видео дня

Водночас Вінський підкреслив, що позиція БЮТ залишається незмінною, і вона відштовхується від указу Президента про призначення дострокових виборів на 24 червня. За його словами, сьогодні в ході засідання робочої групи сторони знову шукатимуть компроміс, у тому числі і в даті проведення дострокових виборів.

Вінський повідомив також, що після того, як робоча група напрацює певні документи, БЮТ вважає за доцільне провести зустріч у форматі Президент - прем'єр-міністр - робоча група. Депутат не виключив, що ця зустріч може відбутися сьогодні.