Луценко має фотографії своїх майбутніх убивць

225
Луценко має фотографії своїх майбутніх убивць

Лідер «Народної самооборони» Юрій Луценко має інформацію, а також фотографії, які підтверджують, що готується замах на його життя.

Видео дня

Про це Луценко заявив в інтерв’ю газеті «Україна молода».

фото Артур Бондарь/ОБОЗ

«Маю навіть фотографії акту передачі грошей i «трасу» транзиту кілерів з однієї із сусідніх держав до одного із серйозних українських мегаполісів. Я маю цю інформацію, мають i наші партійні служби безпеки. До державних спецслужб я не звертаюся. Вони роблять свою справу, я свою. Просто як екс-міністр внутрішніх справ я знаю, що серйозне замовлення не може бути упереджене. Але, з іншого боку, маючи певну інформацію, я роблю певні кроки...» — наголосив він.

В той же час Луценко не збирається відмовитися від поїздок українськими регіонами.

«Ну я ж не буду, як Курочкін, два роки ховатися в бункері в Москві. До речі, його витягували в Київ спеціально для того, щоб «грохнути». Тепер хай слідство розбирається, хто це зробив. А моя ситуація дуже проста: мій захист — це, по-перше, підтримка людей, а по-друге, певні превентивні кроки щодо замовників. Бо виконавця неможливо зупинити. Це аксіома. А як ці превентивні кроки робляться... Якщо в когось є проблеми, я їм пораджу», — сказав лідер «НС».