УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Симоненко звинуватив Ющенка у захопленні судової влади

189
Симоненко звинуватив Ющенка у захопленні судової влади

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко вважає, що Президент Віктор Ющенко не мав підстав для звільнення судді Конституційного Суду України Валерія Пшеничного.

Видео дня

Як передає УНІАН, про це П.Симоненко сказав сьогодні журналістам у Києві, коментуючи вчорашній указ глави держави про звільнення В.Пшеничного.

«Президент встав на шлях свавілля і виключення законності. А де мотивація до того, аби приймати таке рішення? Ясно, що сьогодні йдеться про захоплення судової влади», - заявив П.Симоненко.

Він зазначив, що, окрім цього, Президент прагне підпорядкувати собі силові органи. Лідер комуністів переконаний, «що це шлях практично в нікуди».

П.Симоненко нагадав, що до відповідного рішення Конституційного Суду КПУ, СПУ і Партія регіонів не братимуть участі в дострокових виборах, а Президент відповідними указами поглиблює розкол в країні.

П.Симоненко нагадав, що вчора Верховна Рада прийняла політичне рішення про готовність одночасного проведення виборів Президента і парламенту. За його словами, ця постанова парламенту відкрила дорогу підготовці до внесення відповідних змін до Конституції.