УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Українську мову возять центральною Україною

Українську мову возять центральною Україною

Громадський почин «Не Будь Байдужим!» промалював свій маршрут аж по червень місяць включно.

13 квітня акція відбудеться в Чернігові, затим 25 квітня завітає до Житомира.

10 травня цей громадський рух завітає до Хмельницького, 17 травня агітбригада переміститься до Вінниці, а в останній день весни, 31 травня НББ будитиме Кіровоград.

У червні наразі загадується дати два виступи: 8 числа у Черкасах і 22 червня в Сумах. Як видно, розклад надзвичайно насичений та щільний, тому затійники вирішили втілити відразу два нових запровадження.

Насамперед, зменшиться кількість учасників на кожному дійстві. З одного боку, це зроблено для того, щоби гурти мали можливість якнайповніше представити свою співочу програму. А по-друге, затійники цього руху вирішили зустрічі з громадянами зробити трохи коротшими, аби не втомлювати і не переобтяжувати люд.

Тож у перелічених «небайдужих» концертах братимуть участь по три ватаги, перелік яких змінюватиметься від міста до міста. А загалом у весняно-літньому сезоні почину «Не Будь Байдужим!» громадян закликатимуть до дії Флайzzzа, Мотор’ролла, Гайдамаки, Мандри та От Вінта!.

Нагадаємо нашим читачам, рух "Не будь байдужим" має за мету "зробити країну Україною. На думку "рухівців" наша країна ще злегка не дотягує до самостійності. Проявляється це в можливості деяких суспільно-політичних контекстів і дискурсів, тобто, якщо сказати людською мовою, в Україні можна спекулювати на питаннях мови та історії, що не є ознакою здорового суспільства.

Аби виховати і підтримати незалежну, самостійну, мислячу людину НББ проводить низку просвітницьких акцій. Ми розгорнуто освітлювали акцію "Зроби подарунок Україні", спрямовану на підтримку всіх, хто хоче, але з різних причин не може перейти на українську мову.