До України прибув корвет ВМС Франції
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![До України прибув корвет ВМС Франції](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
До України сьогодні з візитом перебув корвет військово-морських сил Франції «Командан Буан» (Commandant Bouan).
Французькі моряки вже відвідали командування українського флоту в Севастополі, де мали протокольну зустріч, повідомляє УНІАН.
За даними прес-центру командування ВМС України, згідно з програмою візиту, моряки корвету ознайомляться з історичними місцями міста, зокрема, оглянуть експозицію музею «Панорама оборони Севастополя в 1854-1855» та покладуть вінки і квіти до Меморіалу загиблим французьким воїнам. В заходах також братимуть участь посол Франції в Україні Жан-Поль Везіан, аташе з питань оборони при Посольстві Франції в Україні капітан 2 рангу Жерар Малежак. На борту французького корабля відбудеться офіційний прийом представників командування ВМС України від імені командувача Середземноморської зони ВМС Франції віце-адмірала Жана Тандоне.