Словоблуддя Ющенка ображає Януковича

186
Словоблуддя Ющенка ображає Януковича

Прем`єр-міністр України Віктор Янукович 26 березня заявив, що український народ ще не відчув поліпшення показників роботи уряду.

Видео дня

«Сьогодні об`єктивно можна сказати, що ми поліпшили економічні показники роботи, і об`єктивно можна сказати, що український народ ще цього сьогодні не відчув, але динаміка зростання економіки дає нам можливість покращувати соціальні показники», - заявив В.Янукович.

Він відзначив, що уряд зробив дуже сміливий, проте прорахований крок зі збільшення пенсій і зарплат, і бачить та відчуває динаміку зростання економіки, яка дозволить мати добрий фінансовий результат при інфляції на рівні 7,5-8%.

Нагадаємо, що 15 березня Верховна Рада прийняла урядовий варіант законопроекту про внесення змін до закону про державний бюджет України на 2007 рік, що передбачає підвищення мінімальної зарплати з 1 квітня до 420 грн. на місяць, з 1 липня - до 440 грн., з 1 жовтня - до 460 грн.

Що стосується того, що 21 березня Анатолій Кінах був призначений міністром економіки України, внаслідок чого Президент України Віктор Ющенко називав це призначення моральною ганьбою, оскільки блок «Наша Україна» знаходиться в опозиції до коаліції, прем`єр-міністр прокоментував як образливий, емоційний і недалекоглядний коментар Президента.

«Він що, пішов у ворожий уряд працювати? Це що, не уряд України? А коаліцію що, обирав не український народ, а народ якоюсь іншої країни, ворожої нам? Взагалі-то мені незрозумілі ці всі слова, я б навіть сказав словоблуддя», - зазначив В.Янукович.

УНІАН