Катя Осадча влаштувала стриптиз

1,6 т.
Катя Осадча влаштувала стриптиз

фото « Високий Замок »Київська фотохудожниця Леся Мальська оголила відомих жінок України - правда, “закутавши” їх у тінь. На її фото телеведучі Кароліна Ашіон і Василиса Фролова (М1), Катя Осадча (УТ-1), Настя Суханова (Новий канал), і навіть екс-прес-секретар Леоніда Кучми Олена Громницька. Усього в арт-кав’ярні “Скай” київського Pinchuk Art Centre експонується 31 “пікантна” фотографія 14 дівчат найрізноманітніших професій – від стиліста до ді-джея.

- Моделей добирали за принципом відомості, - розповідала Леся Мальська кореспонденту "ВЗ". - У нас не так багато впізнаваних жінок, здатних привернути увагу до мистецтва фотографії. Хотіли знятися Ірина Білик і Катя Чіллі, але так і не знайшли на це часу. Катя записує альбом, а Ірині завадив контракт. Вона рекламує щось пристойне “для домогосподарок” і роздягатися їй заборонили. Ми вели переговори три місяці.

Видео дня

Велися вони і з Анею Седоковою, та врешті-решт вона перестала піднімати слухавку, а діючий склад “ВІА Гри” виявився занадто зайнятим. З цієї групи мені була не дуже цікава тільки Світлана Лобода - вона і так скрізь майже гола... Хотіли взяти участь у проекті сестри з “Алібі”, але їм заборонив батько.

- А як вдалося переконати Олену Громницьку? Адже спочатку вона була категорично проти.

Леся Мальська/ фото Webcomfort- Але ж це не “мильна піна” для “Плейбою”! Це Мистецтво! Я ховала дівчат у тіні як могла. В Олени, наприклад, вихопила тільки оголений бік. Насправді, ми знімали її ню для оформлення її ж книги поезій “Півтони”. Але після того, як вона побачила те, що вийшло, відповіла на мою пропозицію ввести це фото в експозицію твердим “Так”.

- Складно було розслабити моделей?

- Перші 20 хвилин в усіх йшли шкереберть. Дівчата почувалися невпевнено. Але вистачало двох келихів шампанського, гарної музики та моральної підтримки фотографа, щоб все налагодилося. Громницька, розслаблялася під інструменталку “Ейр”. Жіноче тіло нескінченний матеріал, його щоразу знімаєш по-іншому, особливо коли бавишся світлом і тінню. Та й тіла такі різні, як країни на карті світу.

- Яка жінка є для вас еротичною?

- Головне, щоб вона не була ідеально вродливою. У неї має бути вада, це додає “родзинку”. Важливі розум і внутрішня витонченість. Вміння заворожувати інтелектом та підкоряти спілкуванням – от справжній еротизм. Жінка може так поговорити телефоном, що на неї одразу захочеться кинутися.

За словами Лесі Мальської “Вбрана в тінь” – тільки початок проекту. Вона робить паузу лише заради того, щоб не “підхопити” репутацію “еротичного фотографа”.