Кінах не доплатив Януковичу. Його покарано

Кінах не доплатив Януковичу.  Його покарано

З джерел „Обозу” стало відомо, що Анатолій Кінах здатен забезпечити перехід у більшість лише 4 депутатів, хоча обіцяв антикризовій коаліції 8 штиків.

Видео дня

Однак троє депутатів, які слухаються нардепа Онищука, поки що не мають наміру покидати лави „Нашої України”: Онищук не отримав обіцяну йому посаду.

фото Дима Богданов/ОБОЗ

Спочатку Кінах обіцяв перехід разом із ним 10 депутатів і за це сподівався отримати посаду віце-прем'єра. Однак, коли стало зрозуміло, що за ним здатні піти лише восьмеро, Кінаха понизили до міністра економіки з перспективою підвищення, якщо йому вдасться збільшити кількість перебіжчиків. Тепер Анатолій Кирилович опинився в особливо складній ситуації.

Водночас в четвер спікер Олександр Мороз прогнозував перехід 10 депутатів. Не виключено, що вакантні місця перебіжчиків з „Нашої України”, які передумали, заповнять преставники БЮТу.

Народний депутат із фракції "Наша Україна" Олексій Федун та формальний бютівець Олександр Єдін (із висуванців Богдана Губського) написали заяви до антикризової коалції.

Про це на вечірньому засіданні Ради в четвер повідомив її перший віце-спікер Адам Мартинюк.

Нагадаємо, сьогодні перший віце-прем'єр-міністр Микола Азаров висловив радість з приводу того, що Анатолій Кінах надовго зайняв місце міністра економіки.

Кінах залишив лави опозиції 21 березня, одразу ставши міністром економіки в уряді Віктора Януковича. Президент Віктор Ющенко назвав цю подію "моральною ганьбою".