У Львові в центрі міста знайшли задушене немовля

У Львові в центрі міста знайшли задушене немовля

5 лютого о 13.00 львівські правоохоронці знайшли в сміттєвому баку в самісінькому центрі Львова, на вулиці Золота, 8 труп немовляти. Правоохоронці виїхали на анонімний дзвінок –невідома особа подзвонила в міліцію на номер «02» і повідомили про жахливу знахідку.

Як повідомили «Оглядачу» в прес-центрі Управління внутрішніх справ у Львівській області, труп дитини знайшли в металевому ящику для сміття у чорному поліетиленовому пакеті. Це був хлопчик. Також правоохоронці на місці події знайшли волосся світлого кольору довжиною 20 см, фрагмент бинту та клаптик паперу із слідами речовини бурого кольору.

Вбите немовля направили в морг для проведення судово-медичної експертизи. Учора експерти встановили, що причиною смерті новонародженої дитини стала «механічна асфікція внаслідок закриття дихальних шляхів стороннім предметом». Іншими словами, мати задушила власне немовля.

Щойно отримавши дані судово-медичної експертизи, увечері 6 лютого, районна прокуратура порушила кримінальну справу нр.183-0134 за ознаками злочину, передбаченого ст.117 КК України.

Міліція посилено шукає особу жінки, яка вчинила звіряче вбивство.