СБУ перекрило канал із фальшивими доларами і паспортами

СБУ перекрило канал із фальшивими доларами і паспортами

Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України спільно з ГУ МВС України у м. Києві виявлено контрабандний канал, яким учасники організованого злочинного угруповання з міжнародними зв’язками переправляли в Україну для подальшого збуту наркотичні засоби, психотропні речовини, фальшиві долари та євро, підроблені іноземні паспорти та шенгенські візи.

Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі СБУ.

Одного з учасників угруповання, громадянина України було затримано на гарячому під час передачі йому провідником потягу міжнародного сполучення підроблених іноземних паспортів та віз.

При цьому вилучено два таких паспорти, пігулки психотропної речовини МДМА, купюри номіналом по 100 доларів та 100 євро, які, згідно з висновком спеціалістів, є фальшивими.

Співробітники СБУ за місцем проживання зловмисника виявили пакувальний матеріал та високоточні ваги із залишками кокаїну, пігулки МДМА, підроблені закордонні паспорти та візи.

Порушено кримінальну справу. Співробітниками СБ України здійснюються заходи, спрямовані на виявлення кола осіб, причетних до організації та функціонування вказаного каналу контрабанди.