УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Жінка задушила бой-френда своїм тілом

Жінка задушила бой-френда своїм тілом

Не зовсім звичайний злочин з погляду механізму його здійснення розкрили співробітники донецької міліції: намагаючись примусити замовкнути п’яного співмешканця, жінка вагою власного тіла заподіяла йому ушкодження, що стали причиною його смерті.

Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі Донецького міськуправління міліції.

«Чоловік прийшов до подруги вже напідпитку, ще трохи додав разом з нею. Після вечері господиня влаштувалася перед блакитним екраном, але гість наполегливо заважав їй дивитися телевізор, відволікаючи п’яним бурчанням. Щоб заспокоїти чоловіка, жінка… сіла на нього і кілька хвилин підстрибувала, а потім ще й накрила йому голову курткою. Коли він нарешті затихнув, спокійно додивилася передачу, а вже потім запідозрила недобре», — розповів слідчий прокуратури Калінінського району Вадим Богомол.

За його словами, побачивши, що співмешканець непритомний, жінка одягнула на нього верхній одяг, винесла на вулицю, посадила під під’їздом і пішла спати.

За твердженням експертів, потерпілий помер близько 8 години ранку.

Навіщо вона винесла тіло з квартири, представниця в даному випадку зовсім не слабкої статі пояснила тим, що вранці до неї повинен був прийти інший чоловік, і вона не хотіла, щоб суперники зустрілися в її будинку.

Фігурантці пред’явлене звинувачення у скоєння «вбивства по необережності» — стаття 119 кримінального кодексу України. Слідство проводить прокуратура району.