Ющенко не визнав відміни своїх указів Януковичем

Ющенко не визнав відміни своїх указів Януковичем

«Укази Президента України набувають чинності з дня їх офіційного оприлюднення», – наголосив Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога. Він підкреслив, що «Укази Президента №690, №773, №748, №679, №681, №729, №730, №769 набули чинності і обов’язкові для їх виконання усіма органами влади».

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

фото Микола Лазаренко/прес-служба Президента України

Глава Секретаріату також нагадав, що Укази Президента про зміни в мережі суддів та про дипломатичні призначення були видані саме на реалізацію відповідних пропозицій, внесених Президенту міністерством юстиції та міністерством закордонних справ. Отже, в цих Указах врахована позиція Уряду.

Віктор Балога вважає, що непорозуміння, які виникають у юридичній площині щодо документообігу між Кабінетом Міністрів і Секретаріатом Президента, потрібно вирішити відповідним службам цих установ. При цьому В.Балога зауважує, що ряд правових прогалин, викликаних недосконалістю конституційної реформи, необхідно терміново виправити прийняттям відповідних законів, у першу чергу «Закону про Кабінет міністрів», який повинен чітко визначити повноваження Уряду.

Видео дня

Глава Секретаріату Президента найближчим часом ініціює спільне засідання з Міністром Кабінету міністрів та Секретаріатом Уряду, під час якого буде визначено регламент взаємодії Кабінету Міністрів України із Секретаріатом Президента та узгоджено порядок прийняття нормативно-правових актів центральними органами виконавчої влади.

«Наші структури мають працювати чітко і в одному ритмі. У цьому зацікавлені Президент і прем’єр-міністр», – наголосив В.Балога.