Мороз пообіцяв вступати до СОТ позачергово

Мороз пообіцяв вступати до СОТ позачергово

У четвер Голова Верховної Ради України Олександр Мороз зустрівся з делегацією ділових кіл Данії на чолі з Його Високістю Принцом Йоакімом.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

На початку зустрічі О.Мороз зазначив добрі зв’язки між Данією та Україною і висловив сподівання, що візит буде корисним для розуміння ситуації в Україні і сприятиме дальшому розвитку двосторонніх стосунків.

Його Високість повідомив, що метою візиту є сприяння розвитку бізнес-контактів, зокрема, у сфері сільського господарства і пов’язаних з ним галузей.

В Україні, сказав Принц Йоакім, відбулися значні позитивні зрушення в економічній сфері та на шляху затвердження демократії. Він зазначив зацікавленість представників ділових кіл Данії у розвитку зв’язків з Україною, що, за його словами, викликано стабільністю політичної ситуації та неухильним дотриманням Україною демократичних стандартів.

Видео дня

Його Високість також заявив, що Данія підтримує прагнення України вступити до СОТ.

Голова Верховної Ради України повідомив, що всі питання, пов’язані із вступом до СОТ, розглядатимуться парламентом позачергово.

О.Мороз вважає перспективним обмін досвідом та розвиток двосторонньої співпраці у сфері розвитку тваринництва на індустріальній основі, використання біотехнологій, організації земельних відносин. На його думку, продукція вітчизняних сільськогосподарських виробників є конкурентоздатною на європейському ринку. «Та країна, яка співпрацюватиме з Україною, буде дуже вигравати, і Європейський Союз у цілому також», - вважає О.Мороз.

При цьому Голова Верховної Ради України висловив стурбованість збільшенням імпорту продукції сільського господарства в Україну.