УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Броварський район – яблуко розбрату

Броварський район – яблуко розбрату

Після тяжких тілесних ушкоджень, нанесених групою осіб, опозиційних до керівника органу місцевого самоврядування безпосередньо на його робочому місці, голова Броварської районної ради Олександр Гладишко у тяжкому стані перебуває на стаціонарному лікування в одній з лікарень.

Видео дня

10 серпня 2006 року група молодчиків увірвалася до кабінету керівника Броварської районної ради Олександра Гладишка з вимогою добровільно відмовитися від повноважень голови районної ради, віддати печатку і ключі від кабінету. Після відмови О.Гладишка виконати їхні зухвалі вимоги, до нього була застосована груба фізична сила. Від нанесених тяжких тілесних ушкоджень голову Броварської районної ради госпіталізовано у лікарню.

Олександр Гладишко звернувся із письмовою заявою до прокуратури Київської області з проханням розслідувати факти злочинної бездіяльності органів районного відділу МВС України у Броварському районі, до яких з подібних питань він неодноразово звертався і раніше. А також притягнути до кримінальної відповідальності осіб за фактом скоєного.

11.08.2006