УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Катеринчук - Безсмертному і Ющенко: "партквитки на стіл!"

Катеринчук - Безсмертному і Ющенко: 'партквитки на стіл!'

Голова виконкому партії Народний союз «Наша Україна» Микола Катеринчук пропонує народним депутатам – членам НСНУ, які проголосували за призначення прем’єра Віктора Януковича, покласти на стіл партійні квитки. Про це він сказав в інтерв’ю газеті «Експрес» http://www.expres.ua/.

Видео дня

Катеринчук вважає, що має всі підстави висувати таку вимогу, оскільки ті, хто віддав свої голоси за призначення лідера ПР, фактично не виконали рішення політради НСНУ про невходження до коаліції за участю Партією регіонів, комуністів та соціалістів.

«Це рішення зробило неможливим голосування наших депутатів за кандидатуру висуванця цієї коаліції – каже «нашоукраїнець». – Депутати парламенту є тільки невеличкою часткою нашої партії, і рішення зібрання депутатів не може бути вищим за рішення колективного керівного органу цілої партії, якщо таке є».

Якщо вказані порушники партійної дисципліни не захочуть добровільно розлучитись зі своїми мандатами, то, за словами Миколи Катеринчука, з лав «Нашої України» їх цілком може виключити партійний з’їзд, який рада НСНУ вирішила скликати у вересні-жовтні.

фото Толстый и Тонкий/ОБОЗ