УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Єхануров розповів Ющенку про «квітучу» економіку України

Єхануров розповів Ющенку про «квітучу» економіку України

Відбулася зустріч Президента Віктора Ющенка з Прем’єр-міністром Юрієм Єхануровим. Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі Глави держави.

Видео дня

На ній також були присутні Глава Секретаріату Президента Олег Рибачук та в.о. Секретаря РНБОУ Володимир Горбулін.

фото Николай Лазаренко/пресс-служба Президента Украины

Співрозмовники обговорили соціально-економічну та політичну ситуацію в Україні.

Юрій Єхануров доповів Главі держави про показники соціально-економічного розвитку, відзначивши тенденцію до їх покращання. За словами Прем’єр-міністра, на сьогодні ріст ВВП становить 5% та найближчим часом може зрости до 6%.

Президент наголосив, що головне завдання сьогодні – не знижувати економічні темпи і що зростання економіки залишається одним із пріоритетів діяльності уряду.

Ю. Єхануров також доповів Главі держави про позитивні сигнали щодо економічних показників у окремих регіонах. Зокрема, за його словами, ріст об'ємів виробництва спостерігається на Донеччині.

Зі свого боку В. Ющенко наголосив, що завданням керівництва областей, у першу чергу, є робота задля розвитку регіонів. «Їхнє питання – не політика, а економіка», – додав Глава держави.

Віктор Ющенко також звернувся до Прем’єр-міністра з проханням розробити ефективні механізми компенсацій для найменш захищених верств населення у зв’язку з підвищенням цін на енергоносії.

На зустрічі також йшлося про питання, які будуть розглянуті на нараді за участю Глави держави з головою Ради Міністрів АРК, головами обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.