УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

"Наша Україна" хоче 10 міністерських портфелів

957
'Наша Україна' хоче 10 міністерських портфелів

"Наша Україна" просить у Партії регіонів 10 міністерських портфелів. Про це журналісту "Газети по-українськи" повідомив один із "регіоналів".

Видео дня

- Они хотят себе аж десять министров. Ну мы могли бы еще отдать им первого вице-премьера. Непонятно, правда, зачем это нужно Петру (Порошенку - "ГПУ"), - обурився представник "Регіонів".

Він розповів також, що консультації за участю Президента відбуваються щодня. Попросив не вказувати його прізвища, і додав, що Ющенко подасть в парламент кандидатуру Януковича тільки, якщо "нашоукраїнцям" дадуть посади у його уряді.

"Регіонали" також повідомляють, що "Наша Україна" хоче собі міністра внутрішніх справ, юстиції, економіки, фінансів і промислової політики.

Однак, "нашоукраїнці" заперечують навіть сам факт переговорів. Олександр Третяков, колишній помічник Ющенка, який підключився до переговорів в останні дні, не захотів навіть говорити про це:

- Я нічого не знаю, - повторив він тричі на запитання "ГПУ" і поспішив зайти до сесійної зали.

Сьогодні весь ранок у кулуарах парламенту говорили про швидку домовленість між "Нашою Україною" і Партією регіонів. Оптимісти серед "регіоналів" заявляли, що у вівторок в Маріїнському палаці вже підпишуть угоду про широку коаліцію.

http://gazeta.ua/