УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

В Україні два нових посла з Європи

В Україні два нових посла з Європи

Президент прийняв вірчі грамоти від нових послів Німеччини та Великої Британії Президент України Віктор Ющенко сьогодні прийняв вірчі грамоти від Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина Райнгарда Шеферса та Надзвичайного і Повноважного Посла Великої Британії Тімоті Берроу. Про це повідомили «Обозревателю» у прес-службі Глави держави.

Президент провів із Послами двосторонні зустрічі, під час яких було обговорено широкий спектр питань українсько-німецьких та українсько-британських відносин.

Зокрема, йшлося про співпрацю в енергетичній сфері та роль України в енергетичній безпеці Європи. З українського боку було наголошено, що наша держава буде надійним партнером ЄС як країна-транзитер.

Під час зустрічей також було обговорено внутрішньополітичну ситуацію в Україні, насамперед, йшлося про шляхи врегулювання парламентської кризи. Глава держави підкреслив, що євроінтеграційний курс України залишається незмінним та висловив сподівання, що Німеччина та Велика Британія підтримають нашу державу на цьому шляху.

У церемонії вручення вірчих грамот також взяв участь міністр закордонних справ України Борис Тарасюк.

Ющенко перевірив документи у нового британського посла

14 липня 2006 року новий Посол Великої Британії в Україні Тімоті Барроу вручив вірчі грамоти Президенту України Ющенко. Про це повідомили «Обозревателю» у посольстві Великої Британії.

Пан Барроу сказав Президенту, що британський уряд відданий політиці подальшого зміцнення відносин між Сполученим Королівством та Україною, включаючи торгівлю та інвестиції, в контексті поваги до демократії та прав людини, вільної ринкової економіки та тіснішої інтеграції України до європейських та євро-атлантичних структур.

Тімоті Барроу сказав: “Для мене велика радість та честь бути призначеним послом в Україні. Дуже приємно повернутися до України, і я сподіваюсь краще познайомитися з країною та буду робити все, що зможу, для подальшого розвитку зв’язків з Великою Британією”.

Пан Барроу розпочав дипломатичну кар’єру в 1987 році. Він працював у Посольстві Великої Британії у Москві (1989 – 1993) і в той період часто відвідував Україну, яка набула незалежності. Пан Барроу вивчав українську під час підготовки до роботи у Києві.

Раніше він працював у Брюсселі у постійному Представництві Великої Британії у Європейському Союзі, був Керівником Департаменту з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки британського Міністерства закордонних справ. До свого призначення Послом в Україну пан Барроу на посаді Заступника директора з політичних питань і Заступника директора Управління у справах Європейського Союзу (зовнішні відносини) МЗС Великої Британії відповідав за двосторонні відносини з рядом країн, включаючи Україну.

У 2006 році Королева Єлизавета ІІ призначила його Компаньйоном Ордену Святого Майкла і Святого Джорджа.

Пану Барроу 42 роки, він одружений з Елісон, вони мають двох синів і доньку.