УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Єхануров тішиться, що у нього трохи росте

Єхануров тішиться, що у нього трохи росте

7 червня на засіданні Кабінету Міністрів в.о. Прем’єр-міністра України Юрій Єхануров оголосив попередні показники роботи промисловості України за п’ять місяців поточного року. Зростання обсягів промислового виробництва проти відповідного періоду минулого року склало 2,4%. Також прем’єр-міністр повідомив своїм колегам добру новину – про очікуване покращення показників зростання ВВП. Темпи приросту інвестицій зросли в 3,9 разів порівняно з відповідним періодом минулого року.

«Станом на перше квітня цього року обсяг прямих іноземних інвестицій становив 17,4 мільярда доларів, що складає 371 долар на одну особу» - повідомив Юрій Єхануров.

Міністерство молоді, сім’ї та спорту для оздоровчої кампанії з державного бюджету виділено на 5 мільйонів гривень більше, ніж в 2005 році, що дозволило збільшити термін перебування дітей в оздоровчих закладах з 18 до 21 дня.

Віктор Пинзеник повідомив про те, що сім митниць переведені на казначейське обслуговування, і зараз на рахунках казначейства перебуває від 450 до 550 мільйонів гривень, які раніше «гуляли поза казначейством».

Юрій Єхануров попередив Міністерство палива та енергетики про те, що у разі несплати рахунків за тепло та електроенергію винним буде саме це Міністерство. «Всі забудуть зимою, що було влітку. Тому безпощадно відключати всіх тих, хто не платить, і щоб ніяких проблем, ніяких дзвінків, ніяких знайомих. Жорстка політика у цьому плані має бути у Міністерства», - наголосив глава уряду.