Роман Скрипін йде від Габріелли Массанги

Роман Скрипін йде від Габріелли Массанги

Обличчя «5 Каналу» Роман Скрипін написав заяву про звільнення. Як стало відомо «Оглядачу», документ датовано ще 18-им травня, про це рішення Роман уже оголосив співробітникам та власнику каналу Петру Порошенку. До офіційного розлучення з «Каналом чесних новин» залишилося 20 днів.

Видео дня

Коментуючи «Оглядачу» причини такого кроку, Скрипін заявив: «Цей канал після революції стоїть на місці. Жодного разу з вуст управлінської ланки не було озвучено чіткого бачення, як та в якому напрямку буде рухатися канал у майбутньому».

«На сьогодні «5 Канал» не відповідає вимогам медійного ринку, його структура не розвивається. А найбільше мене вразило, що рішення про призначення шеф-редактора новин було прийнято одноосібно топ-менеджментом; думка шеф-редактора була знехтувана, з ним взагалі ніхто не радився. Сьогодні на «5 каналі» немає ефективної схеми управління», - зазначив журналіст. Він також висловив жаль, що , додавши, що «вища ланка керівництва «5 Каналу» не готова до прозорого прийняття рішень».

Відповідаючи на запитання щодо подальших планів, Роман Скрипін повідомив, що «є багато різних пропозицій, в тому числі і з «5 Каналу» - почати все з чистого аркуша». «Можливо, все ще й почнемо. Медіа-ринок сьогодні динамічно розвивається, його характер змінюється - приходять гроші, підвищується конкуренція, і я вважаю, що в ньому для мене є місце. Я готовий до будь-яких пропозицій», - заявив журналіст.

фото «5 Каналу»