УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Партія регіонів підписала коаліційну угоду. Доповнено

Партія регіонів підписала коаліційну угоду. Доповнено

Партія регіонів на сьогоднішній політраді затвердила свій проект коаліційної угоди. Незабаром він буде розісланий всім політичним силам, які перемогли на парламентських виборах.

Видео дня

Коаліційну угоду Партія регіонів придумала на стадіоні

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович розповів журналістам, що політиків об’єднує спорт. Як приклад, він навів «золотий» футбольний матч у Кривому Розі між «Шахтарем» та «Динамо», де «на одному рядочку з представниками Регіонів сиділи політики з «Нашої України» та БЮТ».

«Всі вони вболівали за улюблену команду, кожен за свою. Але все-таки було видно, як футбол об’єднує політиків, футбол сприяє політиці», — заявив Янукович.

На питання, яким буде політичне майбутнє головного тренера національної збірної Олега Блохіна, який не потрапив в парламент через програш блоку «Не так!», Янукович відповів, що його майбутнє залежить від «господині фортуни».

«М’яч круглий — так кажуть наші журналісти, тому ми йому (Блохіну — ред.) побажали, щоб він завжди попадав влучно в ворота, так само — його футболісти», — наголосив Янукович.

Янукович розповів журналістам, як це було

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович розповів, що на сьогоднішній політраді партії був затверджений їхній варіант коаліційної угоди. «Цю угоду ми відпрацювали разом з іншими політичними партіями, з якими весь час велися переговори» - заявив Янукович на прес-конференції. На прохання уточнити, з ким відпрацьовувався текст коаліційної угоди, Янукович заявив: «Я сказав - з усіма. І не лише з політичними силами, а і з окремими групами народних депутатів, і навіть з окремими депутатами».

Янукович розповів, що текст коаліційної угоди буде розісланий всім 450 народним депутатам. Угода надрукована на 13 сторінках. Її зміст Янукович не деталізував, пообіцявши, що текст з’явиться на Інтернет-сторінці Партії регіонів завтра. Віктор Федорович лише додав, що в угоді не йдеться про розподіл посад. За його словами, не існує політичних сил, з якими ПР не може вступити в альянс. «Наше гасло - компроміс до останньої хвили в ім’я об’єднання України», - заявив Янукович. За його словами, неможливий лише той варіант, коли ПР не створить урядової коаліції. «Ми - партія, яка перемогла з серйозним результатом в 10 найбільш промислово розвинутих регіонах. Тому вважаємо, що створення уряду неможливо без врахування думки майже половини населення України. Ми будемо не просто претендувати. Ми впевнені, що інших підходів не існує», - заявив Янукович.

На питання, чи згодна ПР у випадку коаліції з «Нашою Україною» поступитися своїми поглядами щодо НАТО, Янукович відповів, що питання НАТО не повинно бути питанням коаліційної угоди, а вирішуватися виключно шляхом референдуму. Також Янукович додав, що Україна в будь-якому випадку повинна співробітничати з НАТО. «Україна співробітничала, співробітничає і буде співробітничати в ім’я миру та стабільності. По глибині співробітництва ми навіть багато в чому відстаємо від Росії».

Також Янукович на прес-конференції розповів, що надзвичайно задоволений останньою зустріччю з Президентом. «Я навіть подякував Президенту за цю зустріч», - заявив Янукович. Щоправда, за його словами там обговорювалось питання не коаліційної угоди, а адміністративної реформи.