УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Руслана вирішила боротися зі СНІДом піснею

234
Руслана вирішила боротися зі СНІДом піснею

Незабаром розпочне діяти фонд «Здоров’я поколінь», ініціатором якого є Лілія Підкопаєва. У його плани входять благочинні марафон та гала-концерт. Мета фонду: соціальний захист ВІЛ-інфікованих людей, хворих на тяжкі та невиліковні хвороби дітей.

Видео дня

До роботи у фонді Лілія Підкопаєва залучила людей, відомих не лише в Україні, але і за її межами: Тамара Гварцителлі, Олександр Пономарьов, Тіна Кароль, Володимир Гришко, Руслана Лижичко, Ані Лорак.

7-го квітня відбулася презентація Фонду Лілії Підкопаєвої «Здоров’я поколінь». Разом із ініціаторкою у відкритті фонду взяв участь міністр України у справах сім’ї, молоді і спорту Юрій Павленко і представник ЮНІСЕФ в Україні Джерелі Хартлі.

Благодійна місія Фонду «Здоров’я поколінь» розпочалась 18 травня з Марафону по 16 містам України. Метою марафону було привернути увагу суспільства до проблеми хворих на ВІЛ.

1 червня у День захисту дітей в Одесі пройде гала-концерт за участю зірок естради. Серед них можна буде побачити і Руслану. Вона бере участь у цій благодійній акції вже як ветеран захисту права дітей в Україні на здоров’я та життя.

Як Посол доброї волі ООН міжнародної організації UNICEF в Україні Руслана опікується дитячим реабілітаційним центром «Джерело» у Львові. Разом із Фондом Допомоги та Розвитку Дітям Чорнобилю вона провела благочинний концерт у межах пісенного конкурсу Євробачення-2005 в Україні. Почесними гостями концерту стали Президент України Віктор Ющенко, перші особи керівництва країни та високоповажні іноземні гості. Концерт транслювався у прямому ефірі на каналах 9 країн Європи. Всі кошти, отримані від продажу квитків, були перераховані на придбання медичного обладнання для українських лікарень, де лікують дітей із вродженими вадами в результаті Чорнобильської катастрофи. За допомогою сучасного апарату — респіратору для новонароджених, який було придбано за кошти, зібрані від концерту, протягом всього 2 місяців у Дніпропетровській дитячій лікарні №3 було врятовано 21 немовля. Незабаром Руслана візьме участь у благодійному проект Пітера Маффая «Зустрічі II. Союз для дітей».

Судячи з цього, те, що Руслана пристала на пропозицію Ліллії Підкопаєвої підтримати ініціативу Фонду «Здоров’я поколінь» є цілком закономірним. На власному прикладі Руслана доводить, що одна людина має досить сили і енергії для порятунку майбутнього своєї країни. Діти більше за всіх потребують захисту і підтримки. Руслана переконана, що для того, щоб допомогти їм не потрібно бути супер-героєм. Ми просто маємо усвідомити: доля України злежить від кожного з нас. «Від кожного» означає — від Тебе.