Японці на свято плодючості показали величезний фалос

246
Японці на свято плодючості показали величезний фалос

В японське містечко Кавасакі звідусіль з'їжджаються туристи. Вони прагнуть взяти участь у святі плодючості. За сінтоїстською традицією той, хто помолився в одному з храмів Кавасакі, завжди матиме багато здорових дітей та достаток.

Видео дня

Для японців у символі свята плодючості - немає нічого дивного, для європейців та американців - це привід для посмішок. Величезний фалос, який стоїть у храмі Уакамія-Хачімангу ось вже три століття, є уособленням багатства та рясного потомства. Доторкнутися до статуї в цей день прагне чи не кожен японець. Молоді жінки та чоловіки приходять до храму, щоб помолитися про народження дитини. На час святкування усюди в Кавасакі можна придбати амулети у вигляді фалічних символів - навіть морозиво має специфічну форму.

«В наш час у більшості цивілізованих країн дітей народжують все рідше і рідше. Саме тому до нашого храму приходять віруючі, щоб у кожній родині з'являлось побільше здорових малюків», — говорить жриця Кіміко Накамура.

Храм Уакамія-Хачімангу побудували в період Едо - між 1600-1867 роками. З'явився він на пожертви гейш, які молилися за своє здоров'я. Згодом до храму почали заходити й пересічні японці. На час святкування фалічні символи з храму виносять чоловіки, перевдягнені у жіночі сукні. Статуї проносять по вулицях міста, віншуючи плодючість.

Прибутки храму в Кавасакі від свята плодючості - величезні. Практично всі кошти віддають на боротьбу зі СНІДом.

Жриці храму стверджують, що головне у святкуванні - аж ніяк не форма та символи, а віра і бажання. Саме вони здійснюють дива, тож відвідувачам храму перед церемонією рекомендують відкрити свої серця.