newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Томенко шукає окуляри, які заховав Янукович

Томенко шукає окуляри, які заховав Янукович

Парламент має проконтролювати перевірку того, де протягом двох років переховувалися окуляри для ветеранів війни.

Видео дня

Про це заявив народний депутат від БЮТ Микола Томенко, повідомляє його прес-служба.

"Я радію з того, що нарешті, хоч і під кінець 2006 року, Уряд Януковича все-таки почне видавати ветеранам окуляри, обіцяні їм ще у 2004-му році", - так він прокоментував заяви Міністра праці та соціальної політики щодо наміру до кінця цього року роздати ветеранам Великої вітчизняної війни 700 тисяч окулярів, замовлених для них у 2004 році.

Як відомо, у вересні 2004 року Кабміном було видано розпорядження про забезпечення ветеранів війни безкоштовними окулярами за рахунок надходжень від приватизації. Передбачалося придбати мільйон окулярів за ціною 26 гривень за одиницю. Проте, Урядом Тимошенко у 2005 році була констатована нестача цих окулярів.

За інформацією СБУ, "здійснена у березні 2005 року інвентаризація виявила недостачу окулярів, які перебувають у тимчасовому зберіганні дніпропетровської фірми: у приміщенні колишнього кінотеатру, зал якого тимчасово пристосовано під склад, зберігаються розсипом у звичайних ящиках 747 тисяч примітивних китайських окулярів, частина з яких розукомплектована окремо на оправи та лінзи". За матеріалами СБУ, які були передані за належністю до Генпрокуратури України, була порушена відповідна кримінальна справа.

Микола Томенко звертає увагу, що протягом 2-х років правоохоронні органи не могли поставити крапку у цій справі - не були знайдені зниклі окуляри, відповідальні особи фірми, на яку були перераховані кошти на їх закупівлю тощо.

Він вважає, що сьогоднішнє завдання парламенту - проконтролювати перевірку того, де переховувалися окуляри для ветеранів ВВВ протягом двох років. Він також повідомив, що спрямує відповідне депутатське звернення до правоохоронних органів із проханням з'ясувати це питання.