newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Литвин пропонує переформатувати уряд

192
Литвин пропонує переформатувати уряд

Спікер парламенту Володимир Литвин не заперечує, що рішення парламенту про відставку уряду можна відмінити, але за декількох умов. В першу чергу, необхідно визнати, що рішення парламенту щодо відставки уряду вступило в дію, заявив Литвин в ефірі телеканалу ICTV. „По друге, потрібен публічний діалог, щоб люди слухали аргументи усіх сторін, а не однієї особи”. Також спікер вимагає кадрових змін в уряді.

„Потрібно визначити, що повинен робити уряд разом з парламентом і Президентом до завершення виборчої кампанії. Уряд досі не має програми діяльності, відтак оцінка, дана парламентом, була цілком адекватною. Під створену програму потрібно провести переформатування уряду, ввести у нього в першу чергу професіоналів, а меншою мірою політиків”, - заявив Литвин. І лише наступним кроком, за словами спікера, парламент зможе дезавуювати своє рішення від 10 січня.

Видео дня

Литвин, однак, не уточнив, кого з урядовців вважає за необхідне відправити у відставку. Спікер сказав лише, що оновлення уряду необхідне для збільшення його підтримки у Верховній Раді, та наголосив, що місця в Кабміні мають зайняти професіонали, кожен з яких виконуватиме обов’язки на власній ділянці роботи.