newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Українських спіаваків заженуть у формат

177
Українських спіаваків заженуть у формат

Cьогодні Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних та соціальних питань Микола Томенко взяв участь у прес-конференції, присвяченій початку нового Національного музичного проекту з підтримки молодих виконавців „Український формат”. Він

Видео дня

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що „єдиним виходом із ситуації, що склалась в українському шоу-бізнесі і, зокрема, на українських радіостанціях, є поєднання зусиль всіх мас-медіа, музичних виконавців та влади”.

Микола Томенко вважає, що „Останнім часом українські „зірки” як музики, так і спорту почали проявляти суспільну активність. Вони розуміють, що їхній статус вимагає працювати не тільки на себе, а передовсім – на власну країну. З іншого боку важлива підтримка цих ініціатив і засобами масової інформації. Сьогодні не лише FM-радіо, а й телеканали та газети мають докласти зусиль для розвитку української культури. Ця співпраця буде корисною як для українських виконавців, так і для медіа, а головне – для всіх українців”. Він підкреслив, що „лише коли представники шоу-бізнесу будуть прямо пов’язані з медіа, українська культура зможе стати масовою та популярною”.

На думку Миколи Томенка, проект „Український формат” – це один з перших кроків, який зробили радіостанції назустріч українським виконавцям. Проте, він має сподівання, що відбір наступних молодих виконавців, які братимуть участь у проекті, відбуватиметься більш демократичним шляхом, з урахуванням смаків та думки слухачів. Він вважає, що визначати нових майбутніх „зірок” мають не керівники радіостанцій, а громадяни України.

Довідка. Національний музичний проект з підтримки молодих виконавців “Український формат” розпочався 21 липня. Щомісяця чотири українські радіомережі, які є засновниками проекту (“Радіо Люкс FM” , “Європа плюс Україна”, “Хіт FM Україна” та “Русское Радіо Україна”) включатимуть до своєї ротації 8 молодих виконавців, що співають українською мовою. Результати першого етапу будуть представлені на 24 серпня на гала-концерті в Києві.

ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ М.В.ТОМЕНКА