newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Йосип Вінський: Передумов для формування більшості у ВР немає

252
Йосип Вінський: Передумов для формування більшості у ВР немає

Соціалісти не бачать жодних передумов для формування парламентської більшості. Про це в розмові із журналістами заявив народний депутат України, перший секретар Політради Соціалістичної партії України Йосип Вінський.

Видео дня

Соціаліст висловив сумніви щодо створення найближчим часом парламентської більшості. «Ми не бачимо жодних передумов для формування більшості у Верховній Раді, - говорить народний обранець. - Тому і не думаю, що така буде сформована найближчим часом».

Депутат визначив декілька причин такої позиції СПУ. «По-перше, в парламенті немає жодних умов для створення класичної більшості - більшість формується адекватними методами, а не зганятися насильно чи штучно. По-друге, переконаний, робота нинішньої групи більшість не буде ефективною та може погіршити ситуацію в парламенті», - зазначив Вінський.

На глибоке переконання соціаліста, «уряд має співробітничати із кожною фракцією окремо, щоб робота носила конструктивний характер та приносила максимальну користь. Працюючи із фракціями, влада, таким чином, повинна знаходити компромісні передумови для вирішення тих чи інших питань».

«Тільки таким чином робота і уряду, і парламенту матиме найбільш ефективний рівень та носитиме конструктивний характер. Проте ні в якому разі не потрібно штучно створювати незрозумілий та неефективний блок більшості», - підсумував Вінський.