newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Антитерористичний центр Мінтрансзв’язку перевіряє захищеність галузі

162
Антитерористичний центр Мінтрансзв’язку перевіряє захищеність галузі

15 липня ц.р. відбулась перша нарада Спеціального координаційного антитерористичного центру Мінтрансзв’язку України з представниками державних органів та правоохоронних структур. Головні питання порядку денного - реальний стан готовності транспорту та зв’язку до надзвичайних ситуацій, координація дій причетних відомств з посилення безпеки.

Видео дня

Представники Мінтрансзв’язку, Міністерства з надзвичайних ситуацій, Держкордону, Антитерористичного центру СБУ, транспортної міліції МВС визначили основні напрямки спільної діяльності. Зокрема, вирішено розробити заходи для більш ефективного попередження причин та умов терористичних актів. Планується також провести спільні командно-штабні і тактико-спеціальні навчання і тренування, прогнозувати можливі терористичні прояви та посилити міжнародну взаємодію з відповідними структурами.

Нагадаємо, що 8 липня ц.р. Міністр транспорту та зв’язку України Євген Червоненко підписав наказ „Про створення антитерористичного центру” з метою забезпечення виконання ст.4 Закону України „Про боротьбу з тероризмом” та захисту від можливих терористичних проявів на найбільш вразливих об’єктах транспортної інфраструктури.

Розглянуті заходи по перевірці стану захищеності галузей дорожньо-транспотного комплексу. Це зроблено на виконання наказу Мінтрансзв’язку від 08.07.2005 № 364 „Про посилення режиму несення служби у структурних підрозділах Міністерства транспорту та зв’язку”.

Так, працівниками Укрзалізниці спільно з робітниками міліції та відомчої охорони було проведено близько 2 тис. рейдів для попередження несанкціанованого втручання сторонніх осіб в роботу залізничного транспорту. Розробляються положення посилення безпеки на морському та річковому транспорті. Заходи авіаційної безпеки виконуються згідно чинного законодавства (Закон України „Про державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації” від 20 лютого 2003 року № 544-IV). Але, за висновками фахівців, найбільшої уваги потребує безпека на автотранспорті.

ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ`ЯЗКУ УКРАЇНИ