newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Одягни і взуй Юлю! + онлайн-версія гри. Юля - космонавтка

Одягни і взуй Юлю! + онлайн-версія гри. Юля - космонавтка

Юлія Тимошенко є визнаною красунею – бо інакше вона б не потрапила ані до Playboy, ані до Elle, ані до інших глянцевих журналів.

Видео дня

Юля також є законодавицею мод – її заплетена коса та вишуканий стиль стали прикладом для наслідування в Росії, Польщі, Франції та багатьох інших країнах. Її сукні обговорюють в світських хроніках найпопулярніших таблоїдів.

«Обозреватель» не хоче пасти задніх, а тому представляє гру «Одягни і взуй Юлю». Ідея подібної розваги не нова – ще в радянські часи подібна гра була відома кожній дівчинці, а щодо Юлі вона вже неодноразово обговорювалася в пресі. Але далі розмов справа, як завжди, не заходила. Доки за діло не узялася київська художниця Наталя Колумбет-Моховикова, відома за картиною I love Ю.

Гра надзвичайно проста. На кольоровому принтері потрібно роздрукувати малюнки Юлії Тимошенко та моделі одягу. Отримані зображення вирізати звичайними ножицями і насолоджуватися грою. Щоправда, «тіло» Юлі краще наклеїти на картон.

«Обоз» обіцяє регулярно поновлювати ляльковий гардероб Юлі.

Хоча ця забава створена для найменших українців, дорослим вона теж повинна сподобатися. Наприклад, після того, як дитина одягне Юлю, тато із задоволенням може роздягнути прем’єрку.

Приємних вражень!

Онлайн-версія гри

Завантажити файли для вирізання та гри можна, натиснувши на мініатюру чи посилання:

Юлія Тимошенко

Український стрій

Чобітки

Віночок

Повітряні кульки, черевички

Спідничка, футболочка, обруч, кошик, рукавички, прапорець, апельсинчик

ковпак, горщик, капці, черпак, фартушок, рукавичка

Шолом скафандра, тюбик, прапор

Скафандр