Тимошенко — №1 польського Playboy

903
Тимошенко — №1 польського Playboy

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко посіла перше місце в червневому рейтингу PlayTop польської версії всесвітньо відомого журналу Playboy.

Видання дало Тимошенко перше місце за її травневе інтерв’ю журналу Elle (так стверджується в польському "Плейбої" - хоча насправді Elle лише процитував чат Тимошенко в "Українській правді"), а саме – за слова, що фотографія на першій сторінці Playboy є найкращим вибором справжньої жінки.

У 10-типунктовому списку осіб та подій, котрі найбільше потішили Playboy в червні, Тимошенко випередила акторку К.Д. Ауберт (яку називають чорношкірою Анжеліною Джолі), австралійську співачку Наталі Імбруглію, відкриття екстра-ординарного готелю в Данії та Парад корів у Варшаві.

Видео дня

Також прем’єр України визнана яскравішою за презентацію нового купе BMW M6, cистему безпровідного інтернету Wi Fi, екстремала-гонщика Люка Альфанда, перший політ найбільшого в світі літака Airbus A 300 та винайдення нових пігулок для приємного подиху, які діють в шлунку.

Польська редакція Playboy розмістила фотографію Тимошенко з косою та в діловому світлому костюмі на весь аркуш формату А4 з дуже похвальним підписом.

«Найпрекрасніша жінка-політик світу потішила наші плейбоївіські серця визнанням, від котрого і вам має закрутитися в голові», - відзначив польський Playboy.

Редакція висловила надію, що Тимошенко після своєї заяви погодиться сфотографуватися для журналу, зауваживши, що незабаром в Україні вийде українська версія всесвітньо знаного видання. Нагадаємо, що Юлія Володимирівна в тому славетному інтерв`ю зазначила, що до Playboy вона «не дотягує за стандартами». Утім, польських журналістів такі стандарти, як видно, цілком влаштовують.

«Нам не залишається нічого іншого, як сподіватися, що слова втіляться у реальність», - відзначили журналісти.

Польський Playboy також закликав своїх читачів належно оцінити слова Тимошенко.

«Незважаючи на результат, панове, знімайте капелюха перед залізною Юлею. Ми теж хотіли б мати такого премєра!», - резюмує Playboy.

P.S. Зазначимо, що Юлії Володимирівні не вперше з‘являтися на сторінках так званих чоловічих видань. Зокрема, минулого літа Тимошенко потрапила до двадцятки найсексуальніших жінок світу за версією української редакції журналу FHM. Щоправда, до голосування за неї, яке проводилось на сайті журналу, активно підключилися декілька Е-спільнот (у тому числі й сайт «Майдан», де серед форумівчан стартувала акція «Зробимо Юлю секс-символом»).

Подібним мережевим флешмобом тут же відповіли суперники Тимошенко, які почали накручувати голоси іншим претенденткам, аби викинути Юлію Володимирівну з двадцятки. Модераторам сайту навіть закидали навмисну «накрутку» голосів, аби лише опозиційний політик не посів чільне місце.

Зрештою, «помаранчеві» виявилися більш упертими, й Тимошенко закінчила гонку на 19-му місці, хоча до того підіймалася й на 5-те.

Роман КИСІЛЬ, із Варшавиhttp://rep.in.ua/