newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Завтра в Одеській області відбудеться зустріч Президентів України та Молдови

186
Завтра в Одеській області відбудеться зустріч Президентів України та Молдови

Під час робочої зустрічі Президента України Віктора Ющенка з Президентом Республіки Молдова Володимиром Вороніним, яка має відбутися 2 червня в Одеській області, обговорюватимуться питання врегулювання Придністровського конфлікту. Про це повідомив міністр закордонних справ України Борис Тарасюк.

За словами Бориса Тарасюка, зустріч стоїть в ряду контактів, започаткованих 1 березня й продовжених 22 квітня. У ході розмови сторони також обговорять питання двосторонніх відносин.

Відповідаючи на запитання щодо офіційної реакції сторін, зацікавлених у врегулюванні Придністровського конфлікту, Борис Тарасюк сказав: "Ми не можемо ще говорити про офіційну реакцію. Ми можемо говорити про сигнали". За його словами, з боку Молдови та ОБСЄ ці сигнали позитивні. З боку Росії та Придністров’я глава зовнішньополітичного відомства України поки що не має інформації. Він повідомив, що три дні тому відбулася його телефонна розмова з міністром закордонних справ Російської Федерації Сергієм Лавровим, під час якої Борис Тарасюк нагадав про те, що Україна чекає на відповідь. "Нам важливо знати реакцію для того, щоб відповідним чином знати, де можемо коригувати, де і коли треба провести консультації в п’ятисторонньому форматі", - сказав Борис Тарасюк.

Попередній позитивний відгук щодо плану Президента Віктора Ющенка з урегулювання Придністровського конфлікту отримано й від Європейського Союзу та США.

http://www.kmu.gov.ua/