УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Ющенко відвідав служби Московського і Київського патріархатів

216
Ющенко відвідав служби Московського і Київського патріархатів

У Великодню ніч Президент Віктор Ющенко відвідав святкове богослужіння у центральних храмах Києва. Глава держави разом із своєю донькою Софійкою побував у Свято-Успенському соборі Києво-Печерської лаври, Володимирському соборі.

У коментарі журналістам Президент сказав: «Я хочу, щоб Україна знайшла мир і злагоду у міжконфесійних стосунках, знайшла порозуміння».

Віктор Ющенко зізнався, що для нього та його близьких Великдень – одне з найбільших свят, до якого готується вся родина. Це завжди духовне очищення, і у великодню ніч у нього особливо піднесений настрій. Президент сказав, що в цю ніч молився за Україну, і вірить, що в Україні все відбувається «чином, іде ладом». «Я переконаний, що Бог зараз із нами, і хай Його благословіння впадає на кожного, хто проживає в Україні».

«Тому є підстави для хорошого духу, хорошого настрою. Є підстави всім сказати: Христос воскрес! – і почути: Воістину воскрес!», – звернувся до журналістів з традиційними великодніми привітаннями Віктор Ющенко.

Разом з Президентом богослужіння у храмах Києва відвідали Державний секретар України Олександр Зінченко, секретар Ради національної безпеки й оборони України Петро Порошенко, перший помічник Президента України Олександр Третьяков, мер Києва Олександр Омельченко.

Планується, що на Великдень Віктор Ющенко разом із родиною побуває у рідному селі Хоружівці з приватним візитом.