newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Карпатська митниця буде ліквідована

249
Карпатська митниця буде ліквідована

Триває реорганізація митної системи нашої держави. Як повідомила прес-служба митного відомства, згідно з наказом голови Держмитслужби України з 21 червня 2005 року припиняє свою діяльність Карпатська регіональна митниця. Замість неї буде створено Ужгородську митницю, яка стане її правонаступницею.

Видео дня

Ужгородська митниця буде підпорядкована безпосередньо Державній митній службі України, так само як і Закарпатська та Чопська митниці, які раніше входили до складу Карпатської регіональної митниці.

Реорганізація митної системи України здійснюється з метою оптимізації її діяльності та приведення структури митних органів у відповідність до адміністративного поділу України. Нагадаємо, що перший етап реорганізації відбувся у 2004 році у Херсонській, Миколаївській та Луганській областях. На початку нинішнього року було реорганізовано структуру митних органів у західному та чорноморському регіонах – у Львівській, Рівненській, Волинській, Івано-Франківській та Одеській областях. Як показала практика, підпорядкування митниць в областях безпосередньо Держмитслужбі підвищує рівень керованості ними, дозволяє скоротити управлінський персонал регіональної митниці та направити вивільнену штатну чисельність на посилення підрозділів, що безпосередньо здійснюють митне оформлення вантажів та транспортних засобів.

http://www.kmu.gov.ua