Президент підписав Указ про 20-ту річницю Чорнобильської катастрофи

228
Президент підписав Указ про 20-ту річницю Чорнобильської катастрофи

Президент України Віктор Ющенко підписав Указ «Про заходи, пов'язані з 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи». Глава держави доручив Кабінетові Міністрів розробити та затвердити план заходів, пов'язаних із цією датою.

Видео дня

Зокрема, Уряд повинен забезпечити будівництво та введення в експлуатацію другої черги медичного реабілітаційного центру у Київській області, а також ремонт та облаштування в селі Русанів Броварського району центру соціальної адаптації дітей-інвалідів, інвалідність яких пов'язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

Також Указ передбачає підвищення розмірів пенсій по інвалідності, яка пов’язана з наслідками катастрофи. Крім того, учасників ліквідації цих наслідків – інвалідів І групи має бути забезпечено інвалідними візками та автомобілями «Таврія». А для тих із них, що потребують поліпшення житлових умов, у бюджеті-2006 має бути передбачено асигнування на будівництво нового житла. Це також стосується сімей з дітьми, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи та потребують особливого догляду.