УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Кучма, Янукович і Бойко - автори газової кризи, стверджує Тимошенко

162
Кучма, Янукович і Бойко - автори газової кризи, стверджує Тимошенко

Юлія Тимошенко у прямому ефірі телеканалу «Інтер» повідомила про те, що «газова проблема в Україні почалась не сьогодні». За її словами, «дефіцит газу в Україні – це наслідок потужної корупційної схеми, яка була започаткована 29 липня 2004 року Кучмою, Януковичем і колишнім керівником «Нафтогазу» Бойком».

Вона відзначила, що були підписані таємні угоди, «у тому числі і постанова Уряду, яку підписав Янукович, які вводять посередника між Україною, Росією і Туркменістаном. Це компанія «Росукренерго», засновниками якого є Бойко і Воронін, які були керівниками НАК «Нафтогаз». Через цю компанію експортували 20 мільярдів кубічних метрів нашого газу, що дало можливість «Росукренерго» заробити у цьому році приблизно 2,5 мільярди доларів».

«Коли я як Прем’єр-міністр України прийшла і виклала це все Президенту Ющенку, показала, як крадеться наш газ через «Росукренерго», ми звільнили з посад всіх, хто був на чолі цієї корупційної схеми та причетний до цієї компанії. Але найгірше, що коли прийшов Єхануров, всіх цих людей поновили на посадах», - додала Юлія Тимошенко.