УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Слідча комісія Верховної Ради просить повернути Грищенку його посаду

162
Слідча комісія Верховної Ради просить повернути Грищенку його посаду

У вівторок, 27 грудня, під час прес-конференції в Києві було оголошено рішення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань перевірки оприлюднених через ЗМІ фактів корупційних дій, зловживання службовим становищем з боку окремих посадових осіб щодо ситкуації, яка склалася навколо повернення до державної власності пакету акцій Нікопольского заводу феросплавів та участі у цьому колишнього заступника міністра промислової політики Сергія Грищенка.

Комісія вирішила:

«1.Направити матеріали перевірки до генеральної прокуратури України для вирішення питання про порушення кримінальної справи щодо окремих посадових осіб, які належним чином не забезпечили захист державних інтересів у справі по поверненню до державної власності пакету акцій ВАТ НЗФ.

2.Рекомендувати Фонду державного майна України негайно, на підставі виписки ТОВ «Славутич-Реєстратор», зарахувати акції ВАТ НЗФ на свій баланс та вжити відповідні заходи щодо встановлення державного контролю над підприємством, у тому числі шляхом зміни менеджменту, який призначено колишніми власниками заводу.

3.Враховуючи, що Грищенко С.Г. у справі по поверненню до державної власності акцій ВАТ НЗФ діяв на законних підставах звернутися до Президента України, прем’єр-міністра України з пропозицією щодо поновлення його на посаді заступника міністра промислової політики України».

Рішення було приянато одностайно усіма 13 членами комісії.