УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

НСНУ звинуватила «окремі політичні сили з помаранчевого табору» у державній зраді

НСНУ звинуватила «окремі політичні сили з помаранчевого табору» у державній зраді

«Блок «Наша Україна» висловлює свою цілковиту підтримку позиції Президента України та Уряду в газовому питанні. Ми переконані, що дії влади спрямовані на збереження тепла в домівках українських громадян, стабільну та прибуткову роботу підприємств вітчизняної промисловості та забезпечення сталого економічного розвитку країни», - наголошується у заяві блоку з приводу газового питання.

«Одночасно ми засуджуємо позицію окремих політичних сил, які, претендуючи на політичне лідерство і довіру людей, фактично йдуть на зраду національних інтересів. Нас дивує позиція Партії регіонів, яка заради власної політичної вигоди дозволяє використовувати себе в якості засобу тиску з боку іншої держави і не підтримує Україну в переговорах з Росією. Вони готові піти навіть на колапс національної економіки, здачу інтересів українських підприємств Сходу і Півдня України, щоб використати це як уявний приклад поразки влади.

Також не конструктивною є позиція окремих політичних сил із помаранчевого табору, які об’єктивно підігрують у газовому питанні російській стороні. Особливо нас насторожує позиція Юлії Тимошенко, яку разом із синхронами Вітренко, Януковича та Медведчука використовує російська пропаганда на своїх каналах. Ми не хочемо вірити, що непатріотична фразеологія Юлії Володимирівни пов’язана із закриттям кримінальної справи проти неї у прокуратурі Російської Федерації.

Закликаємо українське суспільство морально і політично згуртуватися навколо діючої влади, яка професійно та аргументовано, послідовно і впевнено захищає інтереси українських громадян. Ми звертаємося до всіх політичних сил із закликом керуватися у своїй діяльності не короткостроковими виборчими, а стратегічними національними інтересами», - наголошують автори заяви.