newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

ДАІ Львівщини заявляє про тиск на її співробітників перед виборами

147
ДАІ Львівщини заявляє про тиск на її співробітників перед виборами

Державна автоінспекція Львівської області заявляє про тиск на її співробітників з боку міліції Львівщини для можливої фальсифікації президентських виборів. Це на прес-конференції у Львові стверджував заступник начальника ДАІ Львівщини Михайло Чапля, інформує “Громадське радіо”.

Видео дня

За його словами, на співробітників ДАІ чиниться тиск з боку вищого керівництва, зокрема, їх змушують брати й здавати своєму начальству відкріпні талони. Причому – не тільки свої, а й родичів. "Складають списки, хто здав, хто не здав талони, свої, родичів та знайомих", - сказав він.

Михайло Чапля наголосив, що співробітники ДАІ хочуть самі вирішувати, за кого голосувати, і виступають категорично проти такого тиску. Чапля зазначив, що він вимагає від керівництва міліції повернути співробітникам ДАІ зібрані в них відкріпні талони. За його даними, всього зібрано понад 100 відкріпних талонів.

Як вважає Чапля, його підтримують 80% співробітників ДАІ області, а це 400-500 людей. Він також закликав керівництво міліції не чинити тиск на співробітників ДАІ. "Прем"єр чітко сказав, що рівень підтримки залежить від рівня виконання своєї роботи міліцією", - наголосив він.

Чапля готовий звернутися в прокуратуру, тому що, на його думку, порушується стаття 157 Кримінального кодексу, яка забороняє перешкоджати громадянам у голосуванні. Він додав, що перед кожним районним ДАІ ставиться конкретна цифра, скільки відкріпних талонів треба здати.

Під час прес-конференції надійшов сигнал, що заміновано будинок, в якому вона проходить. На місце прес-конференції прибули співробітники Міністерства з надзвичайних ситуацій, міліції, пожежної охорони, швидкої допомоги, які попросили журналістів залишити приміщення, щоб перевірити – чи є вибухівка. Журналісти відмовилися залишити залу, і роботи з пошуку вибухівки почали по закінченні прес-конференції.