28 сентября • обновлено в 16:27
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

Янукович йде на вибори з Клюєвим, Ахмедовим та Джартою

154

«Агентство моделювання ситуацій» представило на прес-конференції УНІАН своє бачення участі Партія Регіонів в парламентських виборів 2006.

АМС вважає, що основна інтрига навколо ПР, нині стосується питання чи самостійно піде партія на виборах чи в блоці. Якщо на першому етапі з’їзду Партії Регіонів йшлося про блок, а на другому було задекларовано самостійна участь у виборах. На думку експертів АМС, це говорить про те, що «існує два Януковича». «Ми стикнулися з феноменом різного Януковича. Під час першої частини виборчої кампанії Віктор Федорович не був самостійною фігурою, їм керували Кучма, Медведчук, російські політтехнологи… Сьогодні Янукович довів, що навчився приймати остаточні рішення сам. Це інший Янукович. Цьому Януковичу вигідно йти на чолі однієї політичної сили, яку легше потім контролювати в парламенті», - розповів працівник «АМС» Ярослав Павловський.

В «АМС» вважають, що до першої десятки списку обов’язково ввійдуть Янукович, Азаров, Рибак, Богатирьова, Пєхота. Такі висновки агентство зробило на основі того факту, що ці люди сиділи в президії з’їзду.

На думку експертів «АМС» за організацію передвиборчої кампанії «регіонів» відповідатиме знову Андрій Клюєв, бо брати Клюєви досі є одними з найближчих помічників та соратників Януковича. Експерти вважають, що саме в руках А. Клюєва буде зосереджено фінансування парламентської кампанії ПР, так само, як було зосереджено фінанси президентської кампанії Януковича.

Так само в «АМС» вважають, що Янукович розраховує на допомогу однієї з найбагатших людей України Рената Ахметова. «Тривалий час говорили, що поразка Януковича поставила хрест на його політичній кар’єрі, при чому озвучувалась теза, що Ахметов вирішив знайти заміну екс-кандидату у Президенти. Сьогодні, за умов розколу «помаранчевого» табору, Янукович, як лідер опозиції є цілком конкурентноздатним», - йдеться в аналізі «АМС». Експерти агентства стверджують, що найкращім доказом того, що сьогодні команда ПР знайшла порозуміння з бізнесменом Ахмедовим є призначення політрадою партії 18 жовтня Василя Джарти керівником виборчого штабу. «Постать Джарти є доволі колоритною навіть на фоні непересічних біографій представників Донбасу у політиці. Саме його називали безпосереднім організаторам зриву з’їзду «Нашої України» восени 2003 року в Донецьку», - йдеться в дослідженні агентства.

Керівник Агентства Василь Бала, не ризикнув давати прогнозувати скільки відсотків візьмуть «Регіони» на виборах. «Скажу лише, що на двох з «Нашою Україною» вони візьмуть близько 40% місць у Верховній Раді», - зауважив Бала. Він порадив «Партії Регіонів» після виборів зближуватися з соціалістами та фракцією Литвина. «Тільки не з НСНУ. Якщо Янукович створить коаліцію з партією влади, наступним Президентом стане Юлія Тимошенко», - стверджує Бала.

Тетяна Чорновіл

Не надоедаем! Только самое важное - подписывайся на наш Telegram-канал

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги