УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

На Дніпропетровщині комуністи жорстоко побили активіста «ПОРИ»

174
На Дніпропетровщині комуністи жорстоко побили активіста «ПОРИ»

26 жовтня 2005 року приблизно о 20 год. 30 хв. у центральному районі м. Новомосковська (Дніпропетровська область), був жорстоко побитий активіст міської організації ГП «ПОРА».

Це сталося під час розклеювання наліпок проти недоторканності депутатів місцевих рад двома хлопцями, які є активістами новомосковської ПОРИ, постраждав один з них: Дорін А.К. Кримінально караний злочин здійснили представники молодіжного крила КПУ - «Че Гевара». Це є нічим іншим, як продовженням практики, розпочатої 15 жовтня 2005 р. у Києві, коли відбувся провокаційний напад комуністів та вітренківців на прихильників ветеранів ОУН-УПА. Але в цьому випадку активіст «ПОРИ» був обраний ціллю нападу, тому що «ПОРА» вимагає заборони Комуністичної партії України та ПСПУ як продовжувачів провокаційної діяльності НКВД-МГБ-КГБ, поширювачів суспільної ворожнечі і розбрату.

У заяві ГП «ПОРА», яка була надіслана на ім’я начальника УВС м. Новомосковська Грищенка М.І., «ПОРА» заявила, що буде уважно слідкувати за діями правоохоронних органів Новомосковська під час розслідування ними цього злочину.

«Сподіваємось на Вашу підтримку щодо встановлення законності, а саме на швидке та об’єктивне розслідування злочину, який стався 26 жовтня 2005р., та притягнення винних у ньому до відповідальності», - говориться в заяві.