newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Медведчук не возив Тимошенко в Москву

Медведчук не возив Тимошенко в Москву

Віктор Медведчук не причетний до організації зустрічі Юлії Тимошенко з російським президентом Путіним. Як передає кореспондент «Оглядача», про це лідер СДПУ(о) розповів на прес-конференції, яка відбулася 25 жовтня. «Як ви можете звинувачувати мене у добрих стосунках з Юлією Володимирівною?! - удавав здивування Медведчук. - До того ж, як я міг організувати цей візит? Ви, напевно, забули, що Медведчук вже давно не голова Адміністрації Президента».

«У нас ніколи не було стосунків з Тимошенко. Немає і сьогодні. Якщо вони з’являться – ви будете знати, бо ми - публічні. Були деякі жарти наших партійців на цю тему, але це – несерйозно», заявив Медедчук. Він додав, що питання блоку або коаліції з політичною силою Тимошенко не розглядається і навряд чи такий союз матиме місце в майбутньому.

Присутні на прес-конференції журналісти нагадали голові СДПУ(о) про його дружні стосунки з головою Адміністрації Президента РФ Медведєвим. «У мене була дружба з Медведєвим. Тепер стосунки якось не виходять. Він – людина занята, людина державна», - поскаржився представникам ЗМІ Медведчук.

Видео дня

Він також відкинув звинувачення Давида Жванії, який заявив, що, буцімто, останній голова АП Кучми був автором проекту, який дав можливість БЮТ потрапив у парламент у 2002 році. «Хочу вам, журналісти, знову нагадати, що Віктор Медведчук був головою АП 2,5 роки. А не 10 років, як випливає зі слів Жванії. Я напередодні минулих парламентських виборів був простим депутатом, і не міг керувати такими важкими проектами.