УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Експерти перевірили якість продуктів до святкового столу

264
Експерти перевірили якість продуктів до святкового столу

Експерти ДП "Укрметртестстандарт" протестували групу товарів харчової продукції, які кожен українець купує на свій святковий стіл. Зокрема, на відповідність стандартам були перевірені ікра, вино, шоколад, масло, майонез, виноград та ін Позитивних результатів перевірка не дала. Про це повідомила прес-секретар підприємства Роксолану Цирук.

"Вино нас здивувало. З 8 торговельних марок, ми брали червоне вино, ні одна не відповідає нормативним документам. У кожному було порушення, вино деяких марок мало кисломолочний запах, тобто воно було виготовлено з порушенням технології чи це був не той сорт винограду. Вино багатьох виробників містило додаткові барвники", - сказала вона.

Шоколад, за словами Роксолани Цирук, також не пройшов випробувань. "Шоколад був з рослинними жирами, какао-маслом та у шоколаді ми, як завжди, знайшли трансізомери. Але це певна марка. У нас в Україні є якісний шоколад, він не дешевий, але він дійсно якісний", - підкреслила вона.

Що стосується ікри, то в минулому році експертами не було знайдено жодного нормального зразка даного продукту. На цей раз всі 6 зразків, взяті в супермаркетах, мали порушення, але не критичні.