Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Про Москву в складі України

800

Доля як і майбутнє є вибором окремо взятої людини, суспільства, народу. Долю, як і майбутнє можна і потрібно створювати самому.

Дуже хочеться щоб прочитав хтось з топ-політиків претендентів на пост глави держави у наступному році.

Чому? Тому що цей сценарій, про який мова буде йти нижче ми можемо писати самі, цей сценарій є вигідний державі Україна і цей сценарій на 99% може відбутися в 2020-2030 роках.

Ото ж, зрозуміло Росію в найближчі 10 років при збереженні сьогоднішнії санкцій чекає неминучий розвал.

Який сценарій цього розвалу? І чи вплине держава Україна на сам сценарій розвалу Росії? На друге питання однозначне ТАК.

Спробуємо написати свій алгоритм, свій сценарій розвалу Росії.

Крим в складі України.

Ото ж, деякі прогнозисти вказують на те, що Україна не поверне Крим.

Я не цікавлюсь астропрогнозами, але повинен сказати що Крим цілком ймовірно не буде українським.. Якщо Крим буде татарським, що пропонує зробити президент Порошенко, то кримські татари підуть під юрисдикцію Туреччини. Навчені гірким корумпованим українським політикумом вони вирішать піти під юрисдикцію Туреччини з усіма витікаючими обставинами. Але у нас з Кримом буде щось на зразок як у ЄС і України, тобто вільний кордон і вільний ринок. Туреччина влиє в Крим десятки мільярдів доларів, яких в України на жаль не має. Хоча можливо на той час в нас будуть гроші, але їх розумніше витрачати на материковій Україні. Тоді як в Криму потрібно будувати опріснювальні заводи, а це десятки мільярдів доларів.

Кубань в складі України.

За Кубань взагалі можна не говорити, оскільки там живуть вже не українці а манкурти, які Україну просто ненавидять. Економічно Кубань теж не є цікава для України.

Європейська частина Росії.

Розумна і адекватна московська і петербурзька еліти зроблять усе, щоб потрапити під юрисдикцію України! Ви запитаєте чому? Тому що на той момент часу ми будемо на десятки років попереду як економічно так і соціо-культурно. Московська еліта буде розуміти, що йти шляхом України в них не вийде, оскільки репарації комусь треба платити, а тут розвалена й пограбована економіка з старою номенклатурною і адміністративно-правовою системою яку самім прийдеться розгрібати дуже і дуже довго. Тому цивілізаційно цей вибір приєднатися і стати частиною України московська еліта проштовхне будьте певні..Питання лише, чи потрібна Україні європейська частина Росії !?? На мою думку потрібна, але лише в якості так званої федеральної землі, такого собі "Залісся", як колись кияни називали Московію і через те і для того, щоб на її території не виникла якась "квазі МНР, масковская народная рєспубліка" з мафіозною системою управління, що знову ж таки несе небезпеку миру для самої України. На мою думку станом на 2030-й рік в України буде друга паралельна назва Київська Русь, і Україна буде на той час десь як зараз Польща. Тобто ми подвоїмо ВВП і завершимо процес реформування адміністративно-територіальних одиниць і країни вцілому. І саме це і підштовхне московську і пітерську немафіозні еліти до "воз'єднання з Україною".

Контроль Києвом європейської частини сьогоднішньої Московії дозволить по-перше швидко "викачати" десятки мільярдів доларів репарацій за війну, що вигідно Києву і Україні і що дозволить повністю відбудувати Донбас і не тільки.. І друге, що не менш важливо, в Москві сидітимуть як колись у Новгороді "намісники з Києва" разом з представниками ЄС які і проводитимуть реформи європейської частини Росії. Це дозволить центральним уламкам колишньої Росії більш менш безболісно і за порівняно не довгий період часу інтегруватися в економічний і соціо культурний простір України. А це вже дуже вигідно московській і пітерській бізнес-еліті. Оскільки санкції станом на 2030 рік зроблять своє діло і обмеженість в ринках збуту, технологіях, економічна криза не залишать жодного іншого шляху бізнес елітам Росії для більш менш швидкого відновлення і я б сказав переродження всієї мафіозної управлінської системи Росії на той момент часу.

То що, пишемо сценарій самі?

2
Комментарии
0
0
Смешно
1
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
Krasnozhon Vladimir
Krasnozhon Vladimir
Час покаже.
Показать комментарий полностью
Заяць Олександр
Заяць Олександр
Москва нам буде потрібна лише без москалів, тобто таких же перевертнів,як і на Кубані. Згадайте казку про лисицю, яка просила хвостика на лавку покласти.
Показать комментарий полностью

Наши блоги