ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

ПКС РФ мстять сирійцям за свої втрати

1.2тЧитать новость на украинском

Чергова помста РФ? Чи випробування своїх військових можливостей у Сирії?

Агентство новин Reuters з посиланням на повідомлення Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини опублікувало звіт про смерть принаймні 30 цивільних у результаті повітряних ударів російської авіації по житлових кварталах поблизу Дамаску.

Так, стало відомо, що ПКС Росії скинули щонайменше чотири бомби на два житлових будинки у Східній Гуті. В результаті загинули близько 20 людей, ще понад 40 дістали поранення. Серед загиблих — 11 дітей і жінок. До того ж ще не менше 10 людей загинуло від російських авіаударів по інших містах у Східній Гуті. І як це можна виправдати?

Крім того, французьке інформаційне агентство AFP під заголовком «23 civilians killed in Syria, most in Russian air strikes» опублікувало відеокадри наслідків атаки російської авіації.

Скажу відверто, подивитися ці кадри повністю не змогла навіть я! І я не можу жодним чином пояснити такий спалах агресії росіян і бомбування мирних мешканців! Ну не можу я собі уявити, як можна віддати такий наказ!

Наши блоги