Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Ми все ближче і ближче до програшу. Програшу України олігархам, клептократам, корупціонерам, старим практикам та методам

739Читать материал на украинском

Ми все ближче і ближче до програшу. Програшу України олігархам, клептократам, корупціонерам, старим практикам та методам.

У цьому програші співучасниками є конкретні групи людей. По-перше, корупціонери і торговці «совістю». Вони продовжують інвестувати свій розум і зусилля в укріплення корупційної системи, деградацію верховенства права і надають різні послуги представникам олігархічних кіл. Мова і про чиновників, і «фейсбучних ботів», про провладних експертів та блогерів, про деяких адвокатів, і про «продажних» активістів. Торговці «совістю» готові не тільки продавати свої голоси на виборах, але й свідомо працювати на негідників та злочинців.

По-друге, слабодухі, боягузи та непоінформовані. Люди, яким бракує сміливості назвати речі своїми іменами. Люди, яким бракує сили духу розбіратись і зрозуміти складність ситуації. Люди, що не готові бути чесними самі з собою. Люди, що через страх спеціально обмальовують світ рожевими барвами. Люди, яким бракує знань та інформації, а тому вони стають жертвами брехливої пропаганди центральних телеканалів.

По-третє, псевдоконструктивісти та мовчазні моральні і суспільні авторитети. Перші хочуть вирізнятись у критичній битві за майбутнє країни і завжди займають зручну для них, але токсичну для держави «середню позицію». У гонитві за ареолом «конструктивного розуму» ці люди поступово скочуються у політичну індиферентність, або стають на провладні позиції. Їх обережність швидко обертається пасивністю, а пошук конструктиву «казковою» самооманою. Другі хочуть зберегти набутий до того авторитет, а тому висловлюються нечасто розмитими і малозрозумілими памфлетами. Та у своїй мовчазній авторитетності вони втрачають суспільну довіру, а їх памфлети чомусь наносять шкоду більше протестному руху, аніж корупційно-олігархічній системі.

По-четверте, «совки», «радянці» та відверто проросійські елементи. Обмежені знаннями про новий світ, обмежені власними застарілими поглядами і смаками, полонені старими звичками та рефлексами, нездатні до внутрішніх змін та поведінкових реформ, нездатні сприймати сучасні реформи та нові погляди на державу, громадську участь та міжнародну політику. На додаток до проросійських елементів, тобто колаборантів-партнерів агресора.

Не надоедаем! Только самое важное - подписывайся на наш Telegram-канал

Место
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги