Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Жизнь

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Хто у всьому винний?

370

<p>&lt;p&gt;Головний винуватець всіх негараздів України - Верховна Рада.

Це вона затверджує склад уряду, його програму та ініційовані ним закони.

Це вона дає президенту стільки влади, скільки він має, і дозволяє йому вести ту політику, яка узгоджується з думкою більшості депутатів.

Це вона призначає або дає згоду на призначення вищих державних чиновників, таких як генеральний прокурор, голова нацбанку і т.п.

Це вона приймає закони, що регулюють всі сторони життя країни.

Це вона не дає ладу правовій держави, оскільки самі законодавці масово і систематично порушують закони, Конституцію і присягу народного депутата.

Україна не має шансів на процвітання до тих пір, поки не перетворить Верховну Раду в справжній парламент.

Справжній парламент відрізняється від діючої Верховної Ради тим, що справжні депутати виконують свою присягу, конституцію і закони, підзвітні виборцям, відображають і реалізують волю народу та виконують передвиборчі обіцянки.

Жоден з відомих політиків, жодна партія або громадська організація не беруться за формування справжнього парламенту в Україні. Вони лише прагнуть отримати мандати, щоб здобути владу і супутні їй блага і вести себе подібно чинним &quot;народним депутатам&quot;, серед яких важко знайти того, хто жодного разу не порушив присягу.

ЗМІ, контрольовані олігархами, все це замовчують.

-------

Неформальне об&#39;єднання громадян &quot;За справжній парламент&quot; (https://www.facebook.com/За-спр%D…/) прагне висвічувати цю проблему і пропонувати шляхи і засоби для її вирішення.&lt;/p&gt;</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги