Примите участие
в розыгрыше
планшета Участвовать
Приз
LadyCity

/Жизнь столицы

Мер Кличко презентував Київ на Всесвітній асоціації мегаполісів

6.9т

Мер Києва Віталій Кличко презентував українську столицю на Конгресі Всесвітньої асоціації мегаполісів, який відбувається в канадському Монреалі.

Київський міський голова взяв участь у відкритті Конгресу та, зокрема, у панельній дискусії "Міста в центрі прийняття рішень – комплексні стратегії сталого розвитку", де представив ключові напрямки розвитку Києва.

Окреслюючи виклики, з якими зіштовхнувся, ставши мером, Віталій Кличко відзначив повний занепад міського господарства: величезний зовнішній борг, занедбана інфраструктура, в яку гроші не вкладали десятками років, порожня казна, борги із виплати зарплат і відсутність грошей для розвитку, корумпована бюрократична система.

"У такій ситуації ми починали практично з нуля будувати життєздатну систему, закладати основу для розвитку", – підкреслив Віталій Кличко.

Столична влада почала з відновлення економіки міста і боротьби з корупцією. Зокрема, запустили в рамках впровадження системи Smart City "Відкритий бюджет", щоб контролювати кошти і розвивати місто. Через рік ці заходи дозволили додатково отримати до міського бюджету на 30% більше коштів, ніж планували, погасити всі борги із зарплат і спрямувати кошти на відновлення інфраструктури і соціальні програми.

"Ми закінчуємо будівництво нової нитки міського колектора, будуємо нові дитсадки і школи. Бо їх теж гостро не вистачає. Ремонтуємо лікарні, створюємо нові парки і сквери, спортивні об’єкти. Продовжуємо вже третій рік масштабний ремонт доріг. Сотні кілометрів щороку капітально відновлюємо. Одним із пріоритетних проектів є завершення будівництва Подільсько-Воскресенського мосту. Тобто створення і оновлення інфраструктури – один зі стратегічних напрямків для Києва", – наголосив міський голова.

Місто визначило і свою стратегію роботи з інвесторами.

"Минулого року 60% залучених в Україну інвестицій прийшли саме до Києва. І працюють на місто. Бо бізнес бачить, що є зміни, що створено прозорі умови для його роботи, що інвестиції в Україну – це вигідно і перспективно", – підкреслив Віталій Кличко.

Особливу увагу столична влада приділяє взаємодії з громадою міста. Суспільство в Україні сьогодні дуже активне та ініціативне, і спільні зусилля влади та громади дають гарні результати.

"Ми разом з громадою повернули місту (через суди і тяганину) кілька об’єктів, які колись були фактично вкрадені у міста і віддані під забудову. Це і легендарний велотрек, і найгарніший парк "Наталка", і стадіон "Старт", який ми реконструюємо наступного року. Такі успіхи надихають людей і дають їм віру, що від них теж залежить майбутнє їхнього міста. Це дуже важливо, я вважаю. І це велика допомога і опора для влади, – зазначив Віталій Кличко. – Так, ми на початку шляху. Але не звернемо з нього. Моя амбіція – зробити Київ справжньою європейською столицею: розвиненою, комфортною, гарною. І ми рухаємося в цьому напрямку", – наголосив Віталій Кличко.

Всесвітня асоціація мегаполісів (Metropolis) об’єднує керівників майже 140 найбільших міст та агломерацій світу. Вона є майданчиком для контактів і обміну досвідом у вирішенні широкого кола питань місцевого та глобального рівня.

Мер Кличко презентував Київ на Всесвітній асоціації мегаполісів

Мер Кличко презентував Київ на Всесвітній асоціації мегаполісів

Мер Кличко презентував Київ на Всесвітній асоціації мегаполісів

Перейти до списку

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги