Документ-сервіс "ГОТОВО!" почав реєструвати об’єднані територіальні громади за 24 години

337

У документ-сервісі "ГОТОВО!" вже зареєстрували дві об’єднані територіальні громади Київської області – Калитянську та Пісківську.

"У рамках процесу децентралізації та добровільного об’єднання територіальних громад, документ-сервіс "ГОТОВО!" почав здійснювати реєстрацію громад, аби вони могли якнайскоріше отримати весь спектр своїх повноважень і здійснювати всі необхідні дії для свого розвитку як окрема територіальна одиниця. Раніше територіальні громади не реєструвалися як органи місцевого самоврядування. Ми стали першими, хто може це здійснювати", - зазначає керівник фронт-офісу документ-сервісу "ГОТОВО!" Анна Кузнєцова.

До Пісківської територіальної громади, яка днями отримала реєстрацію, увійшли три села Київської області – Піски, Мигалки та Раска. "Новий статус розкрив нам нові можливості для розвитку, тепер ми зможемо сформувати свій бюджет на наступний рік та направити ці кошти на необхідні для громади заходи – ремонт доріг, реконструкцію та будівництво важливих соціальних об’єктів тощо", - коментує голова Пісківської територіальної громади Анатолій Рудніченко.

Для оформлення об’єднання необхідно подати:

-реєстраційну заяву про створення юридичної особи;

-рішення про створення об’єднаної територіальної громади;

-статут громади.

Процес подачі документів для реєстрації об’єднання у документ-сервісі "ГОТОВО!" займає до 10 хвилин. Повна процедура реєстрації територіальної громади у документ-сервісі "ГОТОВО!" здійснюється протягом 24 годин.

Довідка: Документ-сервіс "ГОТОВО!" - це сучасна установа, яка надає близько 200 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами та принципами, серед яких швидкість, простота та зручність. Відкритий простір без кабінетів, приємна атмосфера, ввічливий персонал, затишне кафе, кімната для дітей. З повагою до людей!

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости